Ana içeriğe atla

Proje İnovasyon Topluluğu

Danışman: Dr. Ögr. Üyesi Sedat Semih ÇAĞLAYAN

Geleceğin Mühendisleri Topluluğu

Danışman: Doç. Dr. Halil ARSLAN

Teknoloji Fakültesi

Yaşlılıkta Aktif Yaşam Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Dr. Merve Nur YAŞAR

Turizm Yöneticileri Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Oğuz ÇOLAK

Turizm Fakültesi

İletişim Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Zuhal EROL

Sapanca MYO

Fotoğraf ve Sinema Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Servet SEZGİN

Yamaç Paraşütü Topluluğu

Danışman: Prof. Dr. Murat ÇİLLİ

SUBÜ TETRA Topluluğu 

Danışman: Doç. Dr. Barış BORU

Teknoloji Fakültesi

Peyzaj Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Mine ÇİLLİ

Sapanca MYO

Mobil Oyun Tasarımcıları Topluluğu 

Danışman: Öğr. Gör. Ersin BAŞARAN

Kaynarca S. S. MYO

Bilim Tarihi ve Teknoloji Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Dr. Mehmet Alper CANTİMER

Teknoloji Fakültesi

Toplumsal Duyarlılık ve Ombudsmanlık Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Nur AY GÜL

Ab-ı Hayat Öğrenci Topluluğu

Danışman: Doç. Dr. Recep KILIÇ

İnsansız Araçlar ve Otonom Teknolojiler Topluluğu 

Danışman: Arş. Gör. Gizem KETENCİ

Teknoloji Fakültesi

SUBÜ Kızılay Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Reyhan SARIÇİÇEK

Çevre ve Doğal Varlıkları Koruma Topluluğu

Danışman: Prof. Dr. Sinan ESEN

Dağcılık ve Doğa Sporları Öğrenci Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Dr. Murat ŞEN

Genç Mimar Sinan Mühendisler Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Dr. Ahmet Hamdi SERDAR

Teknoloji Fakültesi

SUBÜ Kazakistan Öğrenci Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Fatih ÇAKMAK

Girişimci Genç Mühendisler Topluluğu

Danışman: Prof. Dr. DURMUŞ KARAYEL

Teknoloji Fakültesi

Mekatronik Topluluğu

Danışman: Doç. Dr. M. Akif KOÇ

Teknoloji Fakültesi

Sıfırdan Zirveye Girişimcilik Topluluğu 

Danışman: Arş. Gör. Çağdaş ATEŞ

Uygulamalı Bilimler Fakültesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Nihal KOCAAĞA

Sakarya MYO

Gastronomi Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Veli CEYLAN

Turizm Fakültesi

Milli Teknoloji Topluluğu 

Danışman: Arş. Gör. Salih SARIKAYA

Teknoloji Fakültesi

İyilik Gönüllüleri Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Gökhan AĞAÇ

Sağlık Bilimleri Fakültesi

SUBÜ Etnospor Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Uğur ALEMDAR

Araştırma ve Teknoloji Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Kubilay HAN

Teknoloji Fakültesi

Doğal Afet Arama Kurtarma ve İlk Yardım Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Hasip CANA

Uzay ve İnovasyon Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Mücahit SOYASLAN

Teknoloji Fakültesi

SUBÜ Tiyatro Topluluğu

Danışman: Doç. Dr. Asena BOZTAŞ

SUBÜ Genç Yeşilay Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr Üyesi Selma YILAR

SUBÜ Yabancı Diller Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Turan BEK

Havacılık ve Savunma Teknolojileri Topluluğu

Danışman: Doç. Dr. Metin VARAN

Teknoloji Fakültesi

Yönetim ve Gelişim Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Dr. Faruk YAHŞİ

Geyve MYO

Etkinlik Atölyesi Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Sezgin BIÇAK

Hendek MYO

SUBÜ Genç Kalite Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Cihan AYHAN

SUBÜ Genç Sağlıkçılar Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Mustafa DEMİR

Akyazı MYO

Rekreasyon Yönetimi Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Emin Safa DİLMAÇ

Turizm Fakültesi

SUBÜ Satranç Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Sena Gizem GENÇ

Sağlıklı ve Hareketli Yaşam Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Fatma TANRIKULU

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Spor Etkinlik Gönüllüleri Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi İlayda Gülseren DEMİR

Spor Bilimleri Fakültesi

SUBÜ Yedirenk Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Yusuf KOTAN

Geleneksel Türk Sporları Öğrenci Topluluğu

Danışman: Doç. Dr. Zeki TAŞ

Tarım Geliştirme Öğrenci Topluluğu

Danışman: Doç. Dr. Emre GÜZEL

Teknoloji Fakültesi

Blockchain ve Gelecek Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi A. F. M. Suaib AKHTER

Teknoloji Fakültesi

SUBÜ Kitap Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Yusuf Hamida EL NASER

Sağlıklı ve Eleştirel Düşünme Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Fatih UYSAL

Çip Tasarımı ve Uçta Yapay Zeka Öğrenci Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Serkan DERELİ

Teknoloji Fakültesi

Kariyer ve İş Dünyası Öğrenci Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Gökçe ULUŞAN

Sağlıklı Yaşam ve Bağımlılıkla Mücadele Öğrenci Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Berna ELTURAN

Türkiyat Topluluğu

Danışman: Prof. Dr. Zafer BARLAS

Seyahat ve Rehberlik Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Nuray EKER

Turizm Fakültesi

SUBÜ Balkan Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Salih GENÇER

Flora ve Fauna Topluluğu

Danışman: Doç. Dr. Mustafa YILMAZ

Ziraat Fakültesi

Ziraat Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Rahime CENGİZ

Ziraat Fakültesi

Sanat ve Tasarım Topluluğu

Danışman: Öğr. Gör. Mehmet EL

Kaynarca S. S. MYO

SUBÜ ESPOR Öğrenci Topluluğu

Danışman: Arş. Gör. Yakup KAYMAKÇI

Lisansüstü Uzmanlık ve Gelişim Öğrenci Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Ömer YAZICI

Google Geliştirici Öğrenci Topluluğu

Danışman: Dr. Öğr. Üyesi Murat Erhan ÇİMEN

Teknoloji Fakültesi